Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úvod                                      Zpět na autory                   Zpět na Harmony

  • Jak jsem se (ne)učila lyžovat ...1 

Miluji léto. Slunce, vodu, prohřátý písek… Dovolenou si beru zásadně v létě a vracím se z ní k nepoznání opálená, spokojená a nabitá energií. Zima mi nikdy nic neříkala…

            Ten rok jsem přestoupila do jiné firmy, zabývající se reklamou. Mladý kolektiv, nebyl problém mezi ně zapadnout. Co jsem však netušila, že s nástupem zimy a padajícího sněhu, se z nich stávají přímo fanatici lyžování. Nebyl víkend, kdy by neodjížděli na hory. Zdárně jsem se asi 4x vymluvila, řekla jim i to, že lyžovat neumím. Neuspěla jsem.

...více

  • Jak jsem se (ne)učila lyžovat ...2 

Zajela jsem mu prsty do vlasů, ale to už se sunul po mém těle dolů. Zůstal klečet na zemi, mezi mýma nohama. Jeho ruce stoupaly po nohou od lýtek, přes kolena a stehna. Dlaní přejel až do rozkroku, pohladil jej a stiskl už nedočkavou mušličku. Určitě i přes kalhotky cítil, jak z ní prosakuje vlhkost. Když je začal stahovat, zapřela jsem se nohama o zem a nadzvednutím zadečku mu to usnadnila. Jen co byl ten kousek prádla dole, roztáhl mi nohy a okamžitě se vtiskl na rozevřenou lasturku.

...více

  • Jak jsem se (ne)učila lyžovat ...3  

Ráno jsem se probudila, do okna svítilo mrazivé slunce a Honza vedle mě ještě spal. Potichu jsem vstala, kamínka jsme nechali zapnuté po celou noc, takže pokoj byl příjemně vyhřátý, na rozdíl od chodby, kterou jsem musela projít na záchod a do koupelny. Vrátila jsem se do pokoje pro deku a zachumlala se do ní. Pobrala jsem hygienické potřeby, ručník  a prádlo, a vydala se dolů po schodech. V celé chatě byl klid. Buď ještě všichni spali, nebo už byli venku.

...více